Logo
9.00 - 16.00
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ThePay – Platba kartou, Platba24, MojePlatba, eKonto, mPeníze, MONETA, ČSOB, Fio Banka, Equa Bank, superCASH, Sberbank, QR platba

  1. Úvod
  2. SOUTĚŽE
  3. SOUTĚŽ O NOTEBOOK

SOUTĚŽ O NOTEBOOK

 

                            

Soutěžní formulář se Vám automaticky zobrazí po načtení našeho webu, pokud se tak nestalo, klikněteZDE pro jeho zobrazení.

Více informací o výhře ZDE

 

PRAVIDLA SOUTĚŽE O NOTEBOOK

1. Výherce bude vylosován po té, co bude řádně zaregistrováno 10000 účastníků, losovat se bude ze všech řádně zaregistrovaných účastníků.

2. Za zaregistrovaného účastníka se považuje každý, kdo řádně vyplní formulář soutěže o notebook na stránkách www.nakupia.cz, splní dvě podmínky, které mu jsou zaslány na e-mail, který byl vyplněn do soutěžního formuláře. Podmínky jsou tyto: 1. dát Like naší stránce na Facebooku a za 2. sdílet soutěžní příspěvek na Facebooku, odkazy jsou každému soutěžícímu zaslány na e-mail, který vyplnil do soutěžního formuláře. Splněným těchto dvou podmínek soutěžící také vyjadřuje souhlas s těmito pravidly soutěže. Další podmínkou pro účast v soutěži je věk 15 let a více, u osob mladších 15 let je zapotřebí účasti jejich zákonných zástupců. Poslední podmínkou je, aby soutěžící měl korespondenční adresu v ČR kam se v případě výhry notebook zašle.

3. Hrát může každý pouze jednou a pouze s jednou e-mailovou adresou, která musí být platná a aktivní. Pokud se v soutěži objeví duplicitní e-mail, budou všechny takové e-maily bez oznámení vyřazeni ze soutěže, to samé platí v případě, že se jedna osoba bude účastnit pomocí více e-mailů.

4. Zúčastnit se soutěže neznamená stát se zákazníkem e-shopu www.nakupia.cz. 

5. V případě výhry bude výherce neprodleně kontaktován na zadanou e-mailovou adresu. Výherce je povinen se prokázat občanským průkazem z důvodu věkové hranice 15 let. A také ověření totožnosti, kterou zadal do soutěžního formuláře. Jestliže se výherce zpětně neozve do 1 týdne od námi odeslaného e-mailu o jeho výhře, výhra automaticky propadá a bude náležet dalšímu vylosovanému soutěžícímu, který byl do soutěže řádně zaregistrován. Při prokázání občanským průkazem si může soutěžící zakrýt veškeré údaje kromě jména a roku narození.

6. Výherci bude cena zaslána nejpozději do 14 dnů ode dne zaslání adresy a dalších potřebných údajů výhercem. 

7. Soutěž končí vylosováním výherce. 

8. Výherci souhlasí s uveřejněním jejich jména a fotografie na stránkách www.nakupia.cz a také souhlasí s tím, že po obdržení výhry zašlou svojí fotografii spolu s výhrou.

9. Všichni účastníci soutěže souhlasí se zasíláním obchodních sdělení. 

10. Provozovatel soutěže si vyhrazuje právo měnit podmínky soutěže. 

11. Provozovatel soutěže neodpovídá za správnost zaslaných e-mailových adres, tzn. jestliže bude e-mail neplatný nebo ve špatném formátu. 

12. Všichni soutěžící souhlasí s odstavcem 8) obchodních podmínek o ochraně a využívání osobních údajů. 

13. Provozovatel na výhru neposkytuje žádnou záruku, v případě poruchy se výherce bude obracet na prodejce uvedeného na faktuře, která je u výhry přiložena a u něj veškeré reklamace uplatňovat.

14. V případě poškození či ztráty výhry před doručením výherci se pořadatel zavazuje poskytnout výherci náhradní výhru odpovídající cenou a charakterem té původní.

 

V případě porušení pravidel soutěže si provozovatel e-shopu www.nakupia.cz vyhrazuje právo na odebrání soutěžícího ze soutěže, popřípadě odebrání již vyzvednuté výhry.

 

UŽITEČNÉ ODKAZY  ZÁKLADNÍ INFORMACEKONTAKT
    
Poštovné a DopravaVýhody nákupuO nás Po - Ne
Možnosti platbyČasté dotazy ( FAQ )Náš BLOG9.00 - 16.00
Reklamace a vrácení zbožíJak nakoupitNapsali o nás722 095 090 
Obchodní podmínkyNabízené službyOvěřeno zákazníky info@nakupia.cz
Zasílání do SKAffiliate program   
     
    
    
    
    

 

 

 

Evidujeme tržby a EET se nás týká.

NajduZboží.cz

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.